راهنمای پرداخت

روش های پرداخت مبلغ سفارش

شما مشتری گرامی میتوانید به یکی از روش های زیر، مبلغ سفارش خود را پرداخت نمائید:

پرداخت آنلاین (پرداخت اینترنتی) توسط کارت های بانکی (شتاب) – سریع و بدون نیاز به مراجعه بانک یا خودپرداز
متصل به درگاه پرداخت زرین پال با قابلیت پذیرش کلیه کارت های بانکی کشور

واریز به حساب بانکی / کارت به کارت
از طریق خودپرداز یا اینترنت بانک و یا مراجعه به شعب بانک

 

پرداخت آنلاین زرین پال

در این روش با استفاده از اكثر كارتهاي بانكي و اعتباري عضو شبكه شتاب كه قابلیت پرداخت اینترنتی را دارند میتوانید به صورت آنلاین مبلغ سفارش خود را واريز نماييد. در اين روش سايت زرین پال طی قراردادی با ما امنیت پرداخت و دریافت محصول توسط خریدار را تضمین نموده است. (توضیحات زرین پال)

کارتهایی که این سیستم جهت پرداخت پشتیبانی میکند عبارتند از : پارسیان (کارت نقدی، هدیه، اینترنت، اعتباری)، سپهر (صادرات)، سیبا (ملی)، سامان کارت (کارت پول، کارت خرید اینترنتی، اعتباری)، اقتصاد نوین، کارآفرین، ملت، کشاورزی (مهر کارت)، تجارت، سرمایه، توسعه صادرات، صنعت و معدن، پاسارگاد و...

بانک های با قابلیت خرید از سفرنما

 

توضیح قدم به قدم پرداخت آنلاین سفارش

1.gifبا کلیک بر روی دکمه پرداخت آنلاین به سـایـت زرین پال منتقل شده و در اولین مرحـله 'نام دریافت کننده وجه'، 'سرویس مورد نظر' و 'مبلغ' آن سـرویس نمـایــش داده می شود. در صورتـی که عضو زرین پال هستید وارد حساب کــاربری خود شده و اگر عضو نیستید و تمایلی نیز به عضویت ندارید میتوانید با انتخاب دکمه پرداخت سریع به مرحله بعد بروید و یا در سایت عضو شده و به ادامه خرید بروید ( الزامی در عضویت نیست )

 2.gifدر مرحله دوم از شما درخواست می شود تا بانک صادر کننده کارت خود و نام بانک مورد علاقه خود را برای پرداخت صورتحساب انتخاب کنید. به سادگی یکی از بانک ها را انتخاب و دکمه پرداخت صورتحساب را کلیک می کنیم.

 

 

 

 

3.gifپس از انتقال به درگاه پرداخت بانک مورد نظر، همچون هر پرداخت اینترنتی دیگری مشخصات کارت بانکی خود را وارد کرده و دکمه پرداخت را کلیک میکنیم.

4.gifپس از پرداخت مبلغ کالا شما به سایت زیرین پال برگشت داده خواهید شد که ریز اطلاعات پرداخت انجام گرفته در این صفحه موجود است، به جهت پیگیری های بعدی در صورت بروز مشکلات احتمالی پیشنهاد میشود حتماً اطلاعات موجود در این صفحه را یادداشت و یا کپی نمایید.

بسیار مهم: عزیران انجام درست این مرحله بسیار مهم میباشد و دیده شده که عزیزان با نیمه کاره رها کردن عملیات پرداخت وجه در این مرحله کار را به پایان میرسانند که این صحیح نمیباشد. شما باید همانطور که در تصویر زیر هم علامت زده شده است در این صفحه برای ثبت شدن پرداخت انجام داده ی خود در فروشگاه در این صفحه بر روی گزینه ی "انتقال به وبسایت درخواست کننده" کلیک نمایید.البته در صورت بروز هر گونه مشکل با گزارش آن به پشتیبانی و از طریق اطلاعات موجود در این صفحه که از آنها کپی گرفته اید مشکل رفع خواهد شد. شماره تراکنش را برای پیگیری حتما یادداشت نمایید ، شماره 1

بعد از زدن دکمه " انتقال به وبسایت درخواست کننده " اگر هر سوالی از سوی مرورگر شما پرسیده شد گزینه continue به معنی ادامه را فشار دهید تا به وبسایت ما برای دانلود محصول منتقل شود .

تلفن های پشتیبانی وحید شکرزاده

09363786001

09141909240


5.gifپرداخت شما به هـمین سـادگی انجـام شد!
* مشخصات محصول خریداری شده به آدرس ایمیل شما ارسال شده است، از خرید خود لذت ببرید.

* توجه داشته باشید که در طول مراحل پرداخت از زدن دکمه Back و همچنین بستن پنجره خودداری نمائید و تا کامل شدن مراحل پرداخت منتظر بمانید.


روش پرداخت اینترنتی از درگاه های بانکی

براي انجام پرداخت اينترنتي با كارتهاي بانكي عضو شبكه شتاب فقط 4 مورد زير لازم است که در تصویر نشان داده شده است.

راهنمای پرداخت اینترنتی

1- شماره کارت (کلیه کارتهای بانکی دارا میباشند و به صورت برجسته روي كارت حك شده است)
2- رمز اینترنتی کارت (رمز دوم)
3- CVV2 (کد سه و يا چهار رقمی)
4- تاریخ انقضاء

اگر موارد 2 و 3 و 4 بالا را نداريد بايد يكبار به خودپردازهای (ATM) يكی از شعب بانكي كه كارت شما از آن بانك است مراجعه و به صورت زير عمل نمائيد:

1- کارت خود را در پایانه خودپرداز بانک (ATM) قرار دهید.
2- رمز کارت خود را وارد نموده و کلید ثبت را فشار دهید.
3- سپس دکمه مقابل گزینه تغییر رمز را فشار دهید.
4- گزینه تغییر رمز اینترنتی را انتخاب کنید.
5- رمز اینترنتی مورد نظر خود را حداقل در 5 و حداکثر در 12 رقم وارد نمایید و مجدداً طبق فرمان سیستم رمز را تکرار نمایید.
6- پس از انجام موفقیت آمیز عملیات، رمز اینترنتی شما فعال شده و پارامتر CVV2 به همراه تاریخ انقضاء آن بر روی رسید دستگاه چاپ شده و تحویل می گردد.

کارت ملت کارت صادرات

* توجه : در اكثر كارتهاي بانكي كد CVV2 به صورت كدي 3 يا 4 رقمي در پشت و يا روي كارت و اغلب در بالاي شماره 16 رقمي كارت و يا كنار آن درج شده است و همچنين تاريخ انقضای كارت نيز اغلب روی كارت درج شده است و نيازي به گرفتن اين دو مورد از خودپردازِ بانك نيست و فقط رمز دوم را بايد از طريق خودپرداز تعيين كنيد.

* چنانچه کارت شما دارای تاریخ انقضا نمی باشد میتوانید از تاریخ 12 / 99 استفاده نمایید.
* برخى کارتهاى بانک ملى به جاى تاريخ انقضا داراى تاريخ صدور مى‌باشند، در مورد اين کارتها 5 سال به تاريخ صدور آن اضافه نموده تا تاريخ انقضاى آنرا بدست آوريد.

ملی کارت

پس از طی این مرحله و وارد کردن موارد خواسته شده شما به صفحه تایید می روید.
در صورتی که نتیجه درج شده در این صفحه بدون خطا باشد ، شما بایستی برای نهایی شدن حتما بر روی کلید تکمیل فرآیند خرید کلیک کنید.

مشکلات احتمالی پرداخت اینترنتی

معمولاً بدترین حالتی که ممکن است به وقوع بپیوندد این است که پول از حساب شما کسر شود، ولی به حساب فروشنده واریز نشود. اما نگران نباشید. در این حالت معمولاً پول شما در حساب های حد واسط بانک است.
نهایتاً خود بانک می باید مغایرت ها را رفع کند. منتظر بمانید و اگر حداکثر تا 48 ساعت پول به حسابتان برگشت نخورد، آنگاه با پشتیبانی سایت فروشنده و یا بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس بگیرید تا مغایرت برطرف شود.


واريز وجه با مراجعه به بانك

مبلغ درج شده در توضیحات هر محصول را به يكي از حسابهاي زیر واریز و مشخصات فیش بانکی را از طریق فرم مربوطه ارسال نمائید:

1- بانک ملی (سیبا ) شماره حساب : 0200206996005 به نام وحید شکرزاده

2- بانک صادرات (سپهر) شماره حساب : 0207859568008  به نام وحید شکرزاده


واريز وجه از طریق خودپرداز بانكهاي عضو شتاب، بصورت كارت به كارت

با در اختیار داشتن یکی از کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب (پارسیان - پاسارگاد - صادرات - ملی - اقتصاد نوین - کارآفرین - ملت - کشاورزی - تجارت - سينا كارت - سامان - سرمايه و ...) ، بدون مراجعه به بانک و حتی در ساعات و روزهای تعطیل قادر به پرداخت وجه سفارش خود خواهید بود.

1pay.png- مراجعه به نزدیکترین دستگاه خودپرداز بانک مرتبط با کارت خود يا خودپرداز بانك پارسيان یا صادرات،
2- پس از ورود کارت به دستگاه خودپرداز و زدن رمز عبور خود، از منوهای موجود ابتدا "انتقال وجه" و سپس "به کارت دیگر" را انتخاب کنید.
3- در صفحه‌ای که ظاهر می شود، مبلـغ صورتحساب را به ریـال وارد کنید و کلید تاييد را بزیند.
4- سپس شماره کارتي كه مي‌خواهيد وجه به آن منتقل شود از شما خواسته می‌شود کـه در این مرحله شماره كارت بانكي ما " یکی از شماره هایی که در زیر اعلام شده است" را وارد و کلید تاييد را می‌زنید.
5- در آخر خودپرداز از شما می‌پرسد آیا مطمئن به انتقال مبلغ ... ريال بحساب "هادی رسولی بدرآبادی" (وب سایت سفرنما) می‌باشید، که با انتخاب کلید "بلی" با انتقال وجه موافقت می‌کنید.
6- خودپرداز با چاپ رسید شما را از انتقال وجه مطمئن می‌کند.

این رسید شامل شماره ارجاع (يا پيگري)، مبلغ انتقالی و شماره حساب و کارت دریافت کننده می‌باشد. درخط دوم رسید چاپی، "شماره ارجاع یا شماره سند" درج شده است، که شما بايد اين شماره را از طریق فرم فیش بانکی، ثبت نمائید.1

1- شماره کارت بانک ملی : 4319 6906 9971 6037 به نام وحید شکرزاده
2- شماره کارت صادرات : 2506 5916 6917 6037 به نام وحید شکرزاده
LiveZilla Live Help

آخرين ارسال هاي بلاگ

مشاهده همه

اطلاعات کاتالوگ

  • کل محصولات در فروشگاه ما
  • 125
  • کل دسته بندی ها در فروشگاه ما
  • 15
  • کل مشتری های عضو شده
  • 3404
  • کل سفارش های معتبر
  • 2708
  • تمام کوپن های فعال
  • 0